Avrupa ülkeleri başta olmak üzere; komşu ülkeler, Ukrayna, Rusya, Ortadoğu ve Orta Asya ülkelerine kısaca kara yolu ulaşımının olduğu tüm ülkelere, kendi araç ve tecrübeli personelimiz ile ev eşyalarınızı karayolu taşıma yöntemi ile taşımaktayız.

Eşyalarınızı genellikle parsiyel olarak taşımaktayız. Taşınma işlemi için özel araç tahsis edilmesini isteyen müşterilerimize ekspres servis hizmeti de tarafımızca sağlanmaktadır

Yurtdışına nakliye sürecinde yaşanan aşamalar sırasıyla şunlardır.

Paketleme

Ürünler kesinlikle 1. sınıf malzeme ile özenli bir şekilde ambalajlanmalıdır.

Araca Yükleme

Araca yükleme sırasında istiflenmesi hem hacim hem de sağlamlık açısından düzgün yapılmalıdır

Gümrük (Yurt içi)

Tıra giren ürünlerin ihracat ülkesinde mühürlenip kapatılması

Nakliye

Nakliyatının gerçekleşmesi

Gümrük (Yurt dışı)

Kapanmış olan tırın yurtdışı gümrükte açılması ve kontrolü

Teslimat yapılması

Sevkiyatı yapılan ürünlerin teslimatı

Yurt dışı nakliye fiyatları ürünün alındığı bölgeye, sevk edileceği bölgeye ve hacmine göre büyük farklılıklar göstermektedir. O yüzden hacim ve blöge bilgisi olmadan net bir fiyat vermek sağlıklı değildir. Fiyat verebilmek için detaylara ihtiyaç vardır. Bu gibi detaylarını bize ilettiğiniz ticari veya zati tüm yükleriniz için size detaylı olarak fiyat verebiliriz?

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, eşyalarınızı isterseniz Türkiye’den Almanya’ya isterseniz de Almanya’dan Türkiye’ye taşıyabiliyoruz. Ülkemizde mobilya sektörünün oldukça gelişmiş olmasından ve çeşitliliğin çok olmasından dolayı, genellikle Almanya’da yaşayan müşterilerimiz için bu tür eşyaların taşımasını gerçekleştiriyoruz. Almanya’dan mobilya almak isteyen vatandaşlar, oldukça yüksek meblağlara satın alım yapabilirken, bu rakamlar Türkiye’de daha ucuz seviyelerdedir. Siz de Türkiye’den mobilya alıp Almanya’daki adresinize nakliyesini gerçekleştirmek istiyorsanız Partaş Lojistik olarak Türkiye Almanya eşya taşımacılığı hizmetimiz kapsamında, Almanya’daki adresinize Türkiye’den mobilyalarınızın götürülmesi işlemini yapıyoruz. Bu işlemi ,diğer tüm nakliyat işlemlerimizde olduğu gibi garantili, sözleşmeli ve tüm belgelerimiz hazır şekilde sizlere sunuyoruz. Ayrıca, yaptığımız işlemlerde müşterilerimizin aklında soru işareti kalmaması adına nakliyat ile alakalı danışmanlık hizmeti de veriyoruz.

Firmamız, Türkiye ve Belçika arasındaki ev eşyası nakliyat ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretmektedir. Türkiye’den Belçika’ya olduğu gibi, Belçika’dan Türkiye’ye yönelik de hizmet vermekteyiz. Belçika’da yaşıyorsanız ve Türkiye’ye eşya götürmek istiyorsanız bizimle iletişme geçerek profesyonel hizmet alabilirsiniz. Tüm firmaların uluslararası olarak eşya taşımadan önce kurumsal eşya taşıma kurallarına uygun olup olmadığını bilmesi gerekir. Aynı zamanda tüm ülkelerdeki taşıma işlemlerinde olduğu gibi Türkiye Belçika eşya taşımacılığı işlemleri sırasında da kanunlar hakkında bilgi sahibi olunması son derece önemlidir. Biz Partaş Lojistik olarak Belçika’daki eşya taşıma kurallarına da Türkiye’deki eşya taşıma kurallarına da hakim bir firmayız. Yani, eşyaların Türkiye’den çıkışı ve Belçika’ya girişi süresince herhangi bir sorun yaşanmaması adına tüm belgelerimizi eksikiz temin ediyoruz. Müşterilerimize de gerekli belgelerle ilgili bilgi vererek, eşyaların olabildiğince hızlı ve güvenli bir şekilde Belçika’ya aktarılmasını sağlıyoruz.

Türkiye'den Fransa'ya Taşınmak veya tam tersi istikamette tüm ev eşyalarınızın güvenli ve hızlı bir servisle kapınıza kadar gelmesini mi istiyorsunuz? Bunun için ne gerekli hangi evrakları hazırlamanız gerek biliyor musunuz?

Türkiye'den Fransa'ya Taşınmak nakliye açısından bakıldığında Herhangi bir yerden bir yere taşınma ile aynıdır. Eşyalarınız paketlenir nakliye aracı gelir yüklenir ve yük adresinize doğru yola çıkar… İşte tamda bu noktada yani eşyalarınızın yola çıkması ile birlikte diğer normal taşınmalarla uluslararası taşmacılık çok farklı şekilde ayrılır.

Gümrük işlemleri sizden istenen gereksiz evraklar prosedürler her gümrükte çıkabilecek ekstra maliyetler sizi bu taşınma konusunda taşındığınıza taşınacağınıza pişman edebilir. Uluslararası ev eşyası taşımacılığı kendi alanında uzmanlık gerektiren lojistik sektörü içinde ayrı bir daldır

Zati eşya taşımacılığında uzman olan kadromuzla lojistik hizmetinin yanı sıra Gümrükleme Paketleme ve Kurulum gibi hizmetleri de sunan Partaş Lojistik firmamızın amacı sizin için öngörülebilecek eksikleri aksilikleri önceden görüp sizi buna göre yönlendirmektedir..

Empty tab. Edit page to add content here.
Empty tab. Edit page to add content here.
Empty tab. Edit page to add content here.
Empty tab. Edit page to add content here.
Empty tab. Edit page to add content here.
Şimdi Ara