Depolama Hizmetinden Kimler Faydalanabilir. ?
Daha küçük bir eve taşınanlar
100%
Tamirat veya tadilat yapanlar
100%
Geçici süreliğine bulunduğu şehirden taşınanlar
100%
Şirketlerinin biriken evraklarını depolamak isteyenler
100%
Atamadıkları fakat yer kaplayan eşyalarını saklamak isteyenler
100%

Eşya Depolama
Sigortalı Eşya Depoları
Kurulduğu günden bu yana eşya depolama pazarında, kalitesi ve başarılarıyla en bilinir istanbul eşya depolama firması haline gelen ParTaş depo , eşya depoları taşımacılığı yada daha yaygın adıyla ev eşyası depolama konusunda da devam ettirmektedir.

Araç filosunu ve kadrosunu sürekli genişleten firma, sadece Türkiye içinde değil uluslar arası alanda da nakliye hizmeti vermektedir. Şahıs taşıma hizmetlerine ek olarak kurumsal taşıma hizmetlerindeki başarısı firmayı kısa zamanda en çok tercih edilen taşıma firması haline getirmiştir. Eşya depolama alanında Türkiye’de çok fazla nakliye hizmeti oluşmamaktadır. Bununla beraber Partaş Nakliyat, uzun yıllardır süren tecrübeleri sayesinde depo taşımacılığı ve depo nakliyesi alanında da bir çok başarılı taşıma hizmeti gerçekleştirmiştir. Doğuş Otomotiv, Türk Telekom, Axa sigorta ve Birlik Sigorta gibi daha bir çok kurumsal şirketin depoları, çok büyük ve titiz çalışmalar yapılarak sorunsuz bir şekilde taşınmıştır. Depo nakliyat hizmeti verileceğinde yine ilk yapılması gereken uzman ekspertiz kadrosuyla deponun yerinde ziyaret edilmesi ve gerekli ekspertiz raporunun oluşturulmasıdır. Bu rapora göre taşıma planı oluşturulacak, taşıma gününden araç ve personel sayısına ve paketlemenin türlerine kadar her şey önceden belirlenecektir. Bu verilere göre maliyet çalışmaları da tamamlandıktan sonra işlemlere başlanmaktadır.

Eğer sizin de ev eşyası depo nakliyesi hizmetine ihtiyacınız varsa tabi ki diğer bütün firmalar hakkında bilgi toplayın ve görüşün ama mutlaka uzman bir kadro ve büyük bir tecrübeye sahip Partaş Nakliyat ile de irtibata geçmenizi öneririz.

Şimdi Ara